Op vrijdag 7 februari zal de Hoornse rapper Steven Engel (42) zijn nieuwste album 'Liedjes in Mineur' lanceren. Na twee jaar werken aan deze melancholische luisterplaat, waar hij zich kwetsbaarder dan ooit opstelt, is het zover. Een maand later begint zijn tour door Nederland, met een optreden op vrijdag 14 maart in Huis Verloren in Hoorn.
Engel, opgegroeid in Hoorn en nu in Amsterdam woonachtig, heeft door de jaren heen een eigen sound ontwikkeld. Na twintig jaar serieus met muziek bezig te zijn, brengt hij nu zijn nieuwe album uit en tourt hij door Nederland.
Door de jaren heen heeft Engel met verschillende artiesten samengewerkt, waaronder grote namen zoals Diggy Dex, Def P, en dit jaar met Paul de Munnik. Zijn nieuwe album bevat samenwerkingen met artiesten als Paul de Munnik en Elsa Bekman. De muziek op 'Liedjes in Mineur' is melancholisch en persoonlijk, met diepgaande onderwerpen over verlies en groei.
Vanaf 28 februari zal Engel langs intieme zalen in Nederland touren, waar hij met het publiek wil kunnen connecten. Een voorproefje van het nieuwe album is te beluisteren op 15 februari bij platenzaak Uptown Records in Hoorn. Voor meer informatie over optredens, bekijk de website www.engelland.nl.