Martin Bommels wordt nieuwe hoofdtrainer van De Blokkers vanaf seizoen 2025 - 2026

24 jan , 17:07 Nieuws
image 6 66c472e20ec18

Martin Bommels wordt nieuwe hoofdtrainer van De Blokkers

Voetbalvereniging De Blokkers heeft aangekondigd dat Martin Bommels vanaf het seizoen 2025 - 2026 als hoofdtrainer van de herenselectie zal optreden. Deze beslissing volgt op het vertrek van de huidige hoofdtrainer Wali Ahmad, waardoor de vereniging op zoek moest naar een vervanger voor het komende seizoen.

Bestuurslid Jan Bakker over de keuze

Jan Bakker, bestuurslid technische zaken, benadrukte het belang van de nieuwe hoofdtrainer voor de herenselectie van De Blokkers. Hij gaf aan dat de club na een succesvolle herstart in de 5e klasse zaterdag verder wil bouwen aan een talentvolle selectie, en Martin Bommels als de juiste kandidaat ziet om dit te realiseren.

Martin Bommels over zijn aanstelling

Martin Bommels reageerde enthousiast op zijn benoeming als hoofdtrainer en benadrukte zijn motivatie om met De Blokkers naar een hoger niveau te streven. Hij deelde zijn ambitie om verzorgd en aanvallend voetbal te spelen, met focus op resultaat en publieksentertainment. Bommels ziet potentie in het jonge talent binnen de club en is vastbesloten om bij te dragen aan de groei en ontwikkeling van De Blokkers.

Over Voetbalvereniging De Blokkers

De Blokkers is een voetbalvereniging met een rijke geschiedenis, opgericht in 1930. Met meer dan 580 leden behoort de club tot de prominente clubs in Westfriesland, die voetbal aanbiedt op diverse niveaus voor heren, dames, jongens en meiden.